BRGM BRAM Bram Degrieck - Burgemeester van De Panne

Bijzonder geslaagd weekend tweedeverblijvers

21/09/2021

Het voorbije weekend hielden we in De Panne het jaarlijkse ontmoetingsmoment met onze tweedeverblijvers.

We investeerden heel wat energie in de receptie op zaterdagavond, die plaatsvond in de grote tent op het strand.  De perfecte locatie voor gezellige ontmoetingen tussen Pannenaars en residenten.  De opzet van de avond is om méér mensen met elkaar in contact te brengen, en daar zijn we in geslaagd.

De mooie foto's van de avond vind je terug op de facebookpagina van Toerisme De Panne.

Ik geef je graag mijn woordje mee  (N-F-D-E).

 

Goeiemiddag beste inwoners, tweedeverblijvers

 

Het zijn woelige tijdens geweest, de laatste dagen, weken en maanden.

Met z'n allen hebben we de corona-pandemie doorstaan.  Het was een periode waarin we van u veel hebben gevraagd.  Dat was niet makkelijk, maar wel nodig.  Ik wens u allen in eerste instantie te danken voor uw volgehouden inzet.  De Panne legt bijzonder goeie resultaten voor (XXXXX) en daar mogen we met z'n allen trots op zijn.

 

Omwille van politieke redenen kwam onze gemeente de voorbije weken in een negatief daglicht te staan.  Het was uiteraard buiten mijn wil en die van mijn collega's, maar het was niet fraai.  Niemand heeft gewonnen bij dit politieke steekspel en u bent daarvan het grootste slachtoffer, waarvoor ik mij in naam van het gemeentebestuur wens te verontschuldigen.  Op vandaag zijn we echter nog meer zelfzeker en vastberaden om hard verder te werken aan het welzijn van onze gemeente, haar inwoners en haar tweedeverblijvers!  't Komt goed, beloofd!

  

 

Deze ontmoeting tussen inwoners en tweedeverblijvers is belangrijk.  We kennen elkaar niet goed genoeg.  Nochtans hebben we allen het beste voor met elkaar en zijn we allen bijzonder trots op onze formidabele leefomgeving.  Ik ben ervan overtuigd dat, hoe beter we elkaar kennen, hoe beter we met elkaar zullen kunnen samenwerken!  Ik steek daarvoor naar u de hand uit om samen de potenties van De Panne beter te benutten en bekend te maken naar de buitenwereld.

 

Leve De Panne!

 

 

 

 

Bonjour chères & chers habitant(e)s, bonjour chères & chers résident(e)s secondaires,

 

Je tiens tout d’abord à vous remercier infiniment pour vos efforts constants quant aux respect des mesures prises pour combattre le corona.  C’est la raison pour laquelle nous pouvons aujourd’hui être fiers des résultats particulièrement bons à De Panne.  Je vous en remercie.

 

Ces dernières semaines, De Panne est apparue négativement à la une des journaux pour des motifs politiques.  Bien que ces raisons aient été indépendantes de ma volonté et de celle de mes collègues, je tiens à vous présenter des excuses au nom de notre conseil d’administration. Nous sommes à ce jour encore plus confiants et déterminés à continuer à travailler dur pour le bien-être de notre commune, de ses habitants et de ses résidents secondaires. Tout va bien se passer, promis !

 

Nous devons apprendre à mieux nous connaître car c’est uniquement ainsi que nous pourrons mieux travailler ensemble.  Unissons nos forces pour une De Panne plus forte.

 

Vive De Panne !

 

 

 

 

Guten Tag, liebe Einheimische und liebe Zweitwohnsitzinhaber!

 

Zunächst einmal möchte ich Ihnen allen für die anhaltende Beachtung der Corona-Maßnahmen danken.  Dies hat dazu beigetragen, dass wir in De Panne besonders gute Zahlen verbuchen konnten.  Vielen Dank dafür.

 

De Panne ist in den letzten Wochen aus politischen Gründen eher negativ in die Schlagzeilen geraten.  Obwohl es sich meiner Kontrolle und der meiner Kollegen entzog, möchte ich mich im Namen unserer Verwaltung entschuldigen. Jetzt jedoch sind wir noch selbstbewusster und entschlossener, uns weiterhin für das Wohl unserer Gemeinde, ihrer Einwohner und der Zweitwohnsitzinhaber einzusetzen!  Es wird alles gut, versprochen!

 

Wir müssen uns besser kennen lernen, denn je besser wir uns kennen, desto besser können wir an einem Strang ziehen.  Lasst uns uns gemeinsam an einem stärkeren De Panne arbeiten.

 

Es lebe De Panne!

 

 

 

 

Good afternoon dear residents and those with holiday homes

 

First and foremost, I'd like to thank you kindly for your continued attention to the corona measures.  This has enabled us to achieve particularly good results in De Panne.  Thank you very much for that.

 

However, De Panne has had negative coverage in the news in recent weeks for political reasons.  Although it was beyond my control and that of my colleagues, I want to apologise for this on behalf of our board. Today however, we are even more confident and determined to continue working hard to ensure the wellbeing of our municipality, its residents and those with holiday homes! It'll be alright, promise!

 

We need to get to know one another better, because the better we know one another, the better we can work together.  Let's work together on making De Panne stronger.

 

Long live De Panne!